Lineage 2 UA C5 - УКРАЇНІЗАТОР + Доповнення [для Elmorelab]

Крутая работа. Поделись какими инструментами пользовался? Перевод полноценный с квестами? Переводил нейронками? Помюн были истории о руссификации клиента уже на хайпе нейронок для чего-то тратились деньги на живых переводчиков.
 
Я більше схиляюсь до "статут", оскільки там відображені не тільки характеристики за системою DND, а і правові та соціальні.
Друже, ти можеш схилятись до чого забажаєш, але про контекст наразі не знаєш.
Статут НЕ ЛІЗЕ туди, бо то назва для документу з положеннями.

І про суржик не треба, бо не всі слова, що тобу здаються підозрілими, є прикладами суржика.
Якщо виникають сумніви, реба гуглити приклади використання в контексті та враховувати, що навіть не всі синоніми можуть бути замінниками один одному в окремих ситуаціх щодо контексту.
 
Перевод полноценный с квестами? Переводил нейронками?
Переклад повноцінний. Стараюсь перекласти Все до чого можу дотягнутись.
Квести - нейронкою, все інше вручну, оскільки нейронка руінить або синтаксис або борошна ;)
тому там машинний переклад так і лишився, грати можна і все зрозуміло, але вичитати їх всі я фізично не можу.
Також, частина квестових речей досі не перекладена, або інші "специфічні" ітеми. Але то не страшно.


Все ще з нетерпінням чекаю версію для Інтерлюду :)
Повноцінна версія для ІЛ буде тільки після переходу серверу Х5 на ІЛ.
бо власне я на ньому граю, і мені є можливість все перевіряти під час гри.

Вносити правки в 1 проект це ОК, а окремо туди і туди - вже внапряг.
Якщо правок не буде найближчим часом - можливо почну переносити (80% файлів не сумісні) тому нічого не обіцяю.
Але поки всі сили йдуть на доопрацювання Довідника. Це зайняло більше часу, оскільки укр-гайдів в інеті просто
немає.
 
Last edited:
Версію оновлено до 25-01-2024 /С5
.

- Перекладено та замінено екран завантаження гри (оптимізовано під 16:9)
- Модель NPC Thorin (OfflineTrade) замінено на таку ж без ящиків позаду (щоб ящики не їздили і не крутились)
- Модель NPC Gatekeeper в усіх містах замінено на моделі з нових хронік (з підсвіткою)
-
В титули NPC Rift Post додано ліміт рівнів та потрібну кількість Dimensional Fragment
- Додано нові короткі команди чату (повний список в Довіднику, в шапці або на скріні)
- В Довідник додана інформація про всю Зброю.
*Квести на Профи будуть в наступних оновленнях
- Інші дрібні правки
photo_2024-01-25_10-55-10.jpg

.
Оновитись можна за посиланням в шапці, або апдейтером.

 
Last edited:
Версію оновлено до 28-01-2024 /С5
.
- Додано переклад опису понад 1000 речей
- Додано переклад Карт Розташування КХ
- Відкореговано назви КХ
- Виправлення помилок з макросами
- Виправлення Thorin NPC
- Завершено роботу з Довідником
photo_2024-01-26_20-46-47.jpg
.
Оновитись можна за посиланням в шапці, або апдейтером.

 
Last edited:
Версію оновлено до 04-02-2024 /С5
.
- Замінено модель OfflineTradeManager
- Додано нові функціональні Клавіші (опис вище)
- Відкореговано опис деяких умінь
- Відкореговано переклад інтерфейсу
- Відкореговано повідомлення щодо суммонів
- Відкореговано карту Talking Island Village
- Відкореговано агро-патч по деяких мобах
- Перекладено вивіски на MDT
1707060723999.png
.
Оновитись можна за посиланням в шапці, або апдейтером.

 
Last edited:
Давайте в этой теме только касательно технических особенностей патча. Что там кто себе в клиенте написал - это как на лбу, личное дело каждого. Если какие либо особенности патча будут нарушать правила сервера, администратор сообщит автору.
 
Давайте в этой теме только касательно технических особенностей патча. Что там кто себе в клиенте написал - это как на лбу, личное дело каждого. Если какие либо особенности патча будут нарушать правила сервера, администратор сообщит автору.
Я зашел на форум и вижу текст про Российский военный корабль и фразу про славика с Украины, разве это не политика?)
 
Я зашел на форум и вижу текст про Российский военный корабль и фразу про славика с Украины, разве это не политика?)
Я не заметил, чтобы автор этого перевода намеренно пытался спровоцировать на политику. Независимо от моего личного отношения к политическим высказываниям, я не вижу какого-то нарушения в том, что автору вздумалось добавить текст, который будет видеть в игре он и те, кто этого желает. В любом случае, под каждым постом есть возможность пожаловаться с указанием причины, её рассмотрит администратор и при необходимости примет меры.
 
Я зашел на форум и вижу текст про Российский военный корабль и фразу про славика с Украины, разве это не политика?)
Политики и в реале хватает, тут хоть отдохнуть от нее, а так да - по факту все что мы тут пытаемся делать - это не замечать слона в комнате.
 
Я не заметил, чтобы автор этого перевода намеренно пытался спровоцировать на политику. Независимо от моего личного отношения к политическим высказываниям, я не вижу какого-то нарушения в том, что автору вздумалось добавить текст, который будет видеть в игре он и те, кто этого желает. В любом случае, под каждым постом есть возможность пожаловаться с указанием причины, её рассмотрит администратор и при необходимости примет меры.
По крайней мере спасибо Вам за то, что в чате нет этого вечного срача, как на других платформах, тут лампово "хуесосят" (уж простите мне данное слово) друг друга за ПК в Брендет)
 
Я зашел на форум и вижу текст про Российский военный корабль и фразу про славика с Украины, разве это не политика?)
Именно этот скриншот я удалил, чтоб он не провоцировал никого. Но сам патч не является нарушением, Вы никогда не увидите это сообщение, если не установите этот патч.
Если хотите - сделайте для себя патч и приветствие сделайте аналогичное.
 
Именно этот скриншот я удалил, чтоб он не провоцировал никого. Но сам патч не является нарушением, Вы никогда не увидите это сообщение, если не установите этот патч.
Если хотите - сделайте для себя патч и приветствие сделайте аналогичное.
Ура 🙏
Патч то это окей, меня лишь смутил скриншот 😃
 
Ура 🙏
Патч то это окей, меня лишь смутил скриншот 😃
Блиииин, меня не было всего 3 недели, а пропустил самое интересное... Чё там, чё там было-то? Мммм ?
nyam.gif
 
Блиииин, меня не было всего 3 недели, а пропустил самое интересное... Чё там, чё там было-то? Мммм ?
nyam.gif
Когда хочется оскорбиться, но не знаешь об что)))
Ничо интересного, патч
 
Версію оновлено до 14-02-2024 /С5
.
Довідник:
- Покращено всі графічні елементи
- Додано розділ "Скріншоти"
- Додано розділ "Функціональні клавіші"
- Додано квест на Кланові Обладунки
- Відкореговано квест на Весільне вбрання
- Додано графічне оформлення інших квестів

Переклад:
- Виправлений опис деяких умінь та навичок
- Виправлені деякі рядки в системному чаті та інтерфейсі
- Інші дрібні правки перекладу
243.jpg
.
Оновитись можна за посиланням в шапці, або апдейтером.

 
Last edited:
Back
Top