Opcje dorobienia się

kula3d

Keltir
Messages
6
Reaction score
1
Witam, gram sporadycznie, teraz więcej czasu to dość sporo, scavenger 25 lv. Mam obecnie max 1kk jak sprzedam matsy i ng set, Blunt również. Do zarobienia na d grade set oraz na top d grade Blunt jeszcze sporo grania. Jedyny plan jaki mam to pozostać na tym lv, dedając się co jakiś czas i nadal spoilowac MO I COAL pod Dion. Jeśli ktoś ma jakieś rady dotyczące zarobku i chce się podzielić, to chętnie posłucham 😄 EDIT: dodam że chodzi o serwer x1
 
I mean, if you enjoy what you doing, do what you like and how you like. I think with scavenger, its better not to delvl urself and just change spots when mobs starting to get blue and move to another spot with something to spoil. There is a lot of good spots with okay spoils on lvl 20-40
 
I mean, if you enjoy what you doing, do what you like and how you like. I think with scavenger, its better not to delvl urself and just change spots when mobs starting to get blue and move to another spot with something to spoil. There is a lot of good spots with okay spoils on lvl 20-40
Okay, If you have any other way to make adena than spoiling let me know
 
Witam, gram sporadycznie, teraz więcej czasu to dość sporo, scavenger 25 lv. Mam obecnie max 1kk jak sprzedam matsy i ng set, Blunt również. Do zarobienia na d grade set oraz na top d grade Blunt jeszcze sporo grania. Jedyny plan jaki mam to pozostać na tym lv, dedając się co jakiś czas i nadal spoilowac MO I COAL pod Dion. Jeśli ktoś ma jakieś rady dotyczące zarobku i chce się podzielić, to chętnie posłucham 😄 EDIT: dodam że chodzi o serwer x1
Dobry wieczór, spróbuj napisać na Discorda, myślę, że poznasz tam więcej Polaków.

PL Discord channel: Link
 
Piszę z tłumacza, więc mogą wystąpić przekłamania.

Nie MUSISZ spuszczać Char na tak niskim poziomie, to głupie. Dużo więcej zarobisz sprzedając śmieci sklepowi NPC na wyższych poziomach. Na poziomie 33 pod Giranem znajdują się dobre moby Bigbear. Po co cierpieć w wieku 25 lat?

1. Odbiór Adeny pod Goddardem - koszt TP zwraca się już w ciągu pierwszych 10 minut.

2. Możesz po prostu błagać. Tutaj musisz znać rosyjski, ale możesz spróbować łamanego rosyjskiego. Tak naprawdę wystarczy jedna lub dwie frazy „proszę pomóż nowicjuszce Adenie” w Giran, w prime time możesz wbić 3kk w 2 godziny (sam tego nie próbowałem, ale słyszałem).

3. Zarejestruj się w katakumbach (wiersz 4, następnie 1).
Początkowe katakumby na poziomie 20-30 są bardzo łatwe (teleportacja z Gludin do lganka Jaszczuroludzi lub tych w pobliżu Dion).

Na AA podbijesz dużo + jest duży spadek klasy D (przechodzi do kryształów D). Klient działa w trybie okienkowym, leczysz za pomocą bufora (nie zakłócaj agresji mobów na wsparciu) i używasz gnoma, aby uderzać piką w perukę mobów.
Potrzebny jest wampir, bez twojej Shilen Elder nie ma nic do roboty. Wymaga zbroi na poziomie brygandyny. Powyżej potrzebujesz D bizha. Szczupak z biletem D może go łatwo wyciągnąć, ale tak, przy zwykłej broni jest to znacznie łatwiejsze.

4. Łowienie ryb, lol. Metoda jest zabawniejsza niż najbardziej skuteczna. Wykonując misję w Gludio po wędkę (potrzebujesz gnoma ze szczupakem) i biorąc misję Z góry od rybaka (zadanie phishingowe). Wystarczy, że podniesiesz swoje umiejętności wędkarskie NIE wyżej niż na poziom 9 (wyższy - wędka NG będzie niewygodna).
Jeśli chodzi o Prof (300 aden za sztukę), można w ten sposób hodować 300 tys. na godzinę (może więcej, nie pamiętam). Na początku jest fajnie.

Wygoogluj zadanie chochlika, jest to bardzo proste i nie będziesz musiał żmudnie łączyć. Imp zatrzymuje wydalenie postaci, ale musi wrzucić do swojej torby jedzenie dla volwe.
 
Back
Top