Некоректна робота кубіка

P1aton

Werewolf
Messages
163
Reaction score
5
Кубік Summon Binding Cubic, який спрацьовує від будь-якого скіла на нефлаганутого персонажа це некоректно повино спрацьовувати тільки на флагнуту ціль якось так виправляйте і за таку інформацію платять якось так) ще є косяки, але вони мене нецікавлять шукайте самі) А тепер уявіть собі бігає по серверу пару сотень котів і роздівають людей на еквіп що буде з таким проектом) Ще забув добавити що кіт поставив 3 людини в анкор за 30 секунд) Уявляю собі шо буде на осадах епіках і олімпі)
 

Attachments

  • Shot00008.pdf
    149.7 KB · Views: 80
Last edited:
Кубік Summon Binding Cubic, який спрацьовує від будь-якого скіла на нефлаганутого персонажа це некоректно повино спрацьовувати тільки на флагнуту ціль якось так виправляйте і за таку інформацію платять якось так) ще є косяки, але вони мене нецікавлять шукайте самі) А тепер уявіть собі бігає по серверу пару сотень котів і роздівають людей на еквіп що буде з таким проектом) Ще забув добавити що кіт поставив 3 людини в анкор за 30 секунд) Уявляю собі шо буде на осадах епіках і олімпі)
Еба це що таке ?? цеж імба
 
Так это по оффу, что не так то ?
по какому оффу ?? ти под чем ? без флага на 3 людей кидаеться якорь за 30 сек которий висит до 2 минут
 
по какому оффу ?? ти под чем ? без флага на 3 людей кидаеться якорь за 30 сек которий висит до 2 минут
Где пруф, что он не так должен работать ?
 
Здравствуйте, спасибо за ожидание.
Это PTS механика. Записал видео с с4 птс:
 
С кубиками ладно. Ув. Мурлок, прошу прояснить ситуацию с молнией ШК. Работает она все-таки НА НАШЕМ сервере Teon на белые ники или нет? В дискорде писали что не работает, но подтверждения на форуме я не нашел.
 
С кубиками ладно. Ув. Мурлок, прошу прояснити спокій з молніей ШК. Працює вона все-таки НА НАШЕМ сервері Teon на білих нікого чи немає? В дискорде писали, що не працює, але підтверджень на форумі я не знайшов.
Молнія шк працює на білий нік так було завжди достатньо нажати контрол і нажати скіл і він працює також як будь який звичайний скіл
 
Last edited:
на скріні лол
Согласен, мне фантом сумонер так же кидал дбаф на понижение скорости атаки
так ета ваще типа лол, фс даже имбовее получается. Там же стан этот который с кубика - он считается магическим и не резистится всякими бафами еешки и мажестиками, и проходит чаще чем говноякорь, который мало того что редко накладывается, так еще и сам кубик вроде реже прокает
 
Здравствуйте, спасибі за очікування.
Це ПТС механіка. Записав відео з с4 пц:
Граю в цю гру більше 15 років бачив всяке але таке бачу перший раз на персонажа 73 рівень 2 кілець бо решта люксор топ ц проходив анкор за 10 сек ну таке собі) Так і тест з епіком і голим чаром без епіка токож ну таке собі)Можна подумати весь сервак з фул епік сетами) Далі просто промовчу і буду наблюдати)
 
Last edited:
це некоректно повино спрацьовувати тільки на флагнуту ціль якось так виправляйте і за таку інформацію платять якось так)
Вы утверждали, что кубик не должен срабатывать на нефлагнутых, поэтому я Вам показал видео с ПТСа, что должен.
Я Вам не шансы показывал.

шансы можете сравнить сами, если есть желание: Скачать PTS С4 2006г
Гайд:

Если решитесь устанавливать, но что-то не поймете - сообщите мне, помогу
 
Last edited:
Здравствуйте, спасибо за ожидание.
Это PTS механика. Записал видео с с4 птс:
Но тогда получаеться таким способом можна ставить людей на якорь подводить мобов агр, что би моби забивали и дропался шомт .... ну єто же абсурд (((
 
Грав на різних проектах кубік анкор так жостко нігде непрацював якось так красили тряпки тоі 7 під котом кубік якщо спрацьовув на моба то дуже рідко кулдаун вроді 15 сек і шанс був невеликий а тут по вашому відео кулдаун 8 9 секунд) і шанс якийсь нереальний 99%) Та і у мене на скріні я під бафом м деф 3 ментал 4 половина бо половина топ ц люусор 73 лвл і прилітає) інші 2 людини також зловили анкор всі троі вийшли через зняття задачі щоб невтратити процент і екіпіровку але це ми і ця проблема затроне весь проект
 
Last edited:
Грав на різних проектах кубік анкор так жостко нігде непрацював якось так красили тряпки тоі 7 під котом кубік якщо спрацьовув на моба то дуже рідко кулдаун вроді 15 сек і шанс був невеликий а тут по вашому відео кулдаун 8 9 секунд) і шанс якийсь нереальний 99%) Та і у мене на скріні я під бафом м деф 3 ментал 4 половина бо половина топ ц люусор 73 лвл і прилітає) інші 2 людини також зловили анкор всі троі вийшли через зняття задачі щоб невтратити процент і екіпіровку але це ми і ця проблема затроне весь проект
Возможно Вы играли на явах, а там может работать иначе.
А может просто повезло / не повезло. Слитый ПТС я скинул выше и Вы можете сравнить все и убедится, что разницы никакой нет.
Но для тестов нужно 100+ срабатываний.
 
Возможно Вы играли на явах, а там может работать иначе.
А может просто повезло / не повезло. Слитый ПТС я скинул выше и Вы можете сравнить все и убедится, что разницы никакой нет.
Но для тестов нужно 100+ срабатываний.
Нема бажаня тестити і це не моя робота якось так)
 
Но тогда получаеться таким способом можна ставить людей на якорь подводить мобов агр, что би моби забивали и дропался шомт .... ну єто же абсурд (((
Ровно как и ШК со своей молнией
@Darts это касается новых хроник, с5-ИЛ. На С4 молния ШК работает и на "белых" персонажей.
 
Back
Top