Первісний острів (острів динозаврів)

shtuc

Keltir
Messages
22
Reaction score
4
Доброго дня.

Питання до адміністрації. Чи вірно налаштовані монстри в цій локації?
Соціальність мобів - в нас вона мінімальна, на джава соціальність по ренджі дуже велика.
ЛСи - ТОП ЛС на дажава падали з декількох тиранозаврів і птерозаврів, тут же вони падають практично з усіх монстрів.
Сама кількість тиранозаврів - на одній поляні їх нарахували 6 шт.
Респ монстрів відбувається дуже хаотично, взагалі не зрозуміло де межа споту, хоча на всіх інших локаціях це чітко виражено.
На джава серверах, хоч і важко, але луки/маги/дестри могли качатися і кач був один із найкращих. Зараз в мобів купа резістів. Кач відсутній.
Летали на мобів не проходять.

Сумуючи це все, то на джава серверах ІЛ виглядало все набагато логічніше ніж зараз тут. Воювали за тиранозаврів бо тільки з них топ ЛСи падали (з птерозаврів також, але малий шанс). Також, люди ходили качатися бо експ був добрий. Зараз туди взагалі немає сенсу ходити. Для чого ця локація добавилась, де логіка? Навіть після добавки ЛСів, люди понабивають ЛСів, за 1-2 місяці ринок насититься і потреба ходити туди знову відпаде.


В переважній більшості, люди грали на джава серверах ІЛ, ви позиціонуєте, що тут оригінальний птс сервер і в ньому є відмінності.
Прохання перевірити цю локацію, чи дійсно все працює вірно? Ввели нову локацію, а сенсу ходити туди немає....маю великі сумніви, що корейці так і планували....
 
Last edited:
Соціальність мобів - в нас вона мінімальна, на джава соціальність по ренджі дуже велика.
ЛСи - ТОП ЛС на дажава падали з декількох тиранозаврів і птерозаврів, тут же вони падають практично з усіх монстрів.
Пам'ятаю на яві соц агр мобів на пів острова йшла))) ходили виключно під шедоу, шоб ненароком не загрити нікого)
 
Пам'ятаю на яві соц агр мобів на пів острова йшла))) ходили виключно під шедоу, шоб ненароком не загрити нікого)
Так і є. Тут соціальність нульова. Також моби були всі по купках, по 4 чи по 5 мобів. Тут же купки є по 3 моба, є по 5, а є взагалі одиничні самі по собі. Тобто, відмінність від всім звичної яви дуже велика. Хоча, взяти інші локації такі як фог/мос/варка/кетра то, що на яві, що тут все однаково....тому і виникло купа питань які вище.
 
Здравствуйте, ЛСы еще не падают, мы до их настроек не дошли, поэтому, возможны какие-то изменения в будущем.
По поводу спауна мобов - все верно за исключением того, что еще не реализован патруль мобов (когда мобы могут бегать по дино острову)
 
Здравствуйте, ЛСы еще не падают, мы до их настроек не дошли, поэтому, возможны какие-то изменения в будущем.
По поводу спауна мобов - все верно за исключением того, что еще не реализован патруль мобов (когда мобы могут бегать по дино острову)
Дякую за відповідь!

Хочу уточнити наступне - на цей час дроп/спойл, а також експ з монстрів на діно острові коректний та мінятися не буде, окрім ЛСів, вірно?
Поведінка та параметри(резісти, стати) монстрів також - коректна та мінятися не буде, окрім патрулювання, вірно?


Також, прошу провести бесіду з модераторами в діскорді, щоб вони давали адекватну відповідь та не вводили гравців в оману!
Подібний запит я подавав через тікет, декілька тижнів тому, на що отримав наступну відповідь - в нас оригінальний птс сервер, а не джава, все працює як і має працювати. Спеціально уточнив, чи дійсно топ ЛСи будь дропати з кожного моба - було сказано, що так.
Чи модератори вже знають щось більше чім адміністрація?
 
Хочу уточнити наступне - на цей час дроп/спойл, а також експ з монстрів на діно острові коректний та мінятися не буде, окрім ЛСів, вірно?
Верно, пока другой информации по дропу (включая ЛСы) у нас нет.
Поведінка та параметри(резісти, стати) монстрів також - коректна та мінятися не буде, окрім патрулювання, вірно?
Верно, пока другой информации по статам у нас нет.
Подібний запит я подавав через тікет, декілька тижнів тому, на що отримав наступну відповідь - в нас оригінальний птс сервер, а не джава, все працює як і має працювати. Спеціально уточнив, чи дійсно топ ЛСи будь дропати з кожного моба - було сказано, що так.
Модераторы не отвечают на тикеты. У нас верный дроплист, все верно
 
Згідно дроп листа топ ЛС будуть падати з всіх мобів на діно. В мому тікеті мені відповіли, що коли введуть ТОП ЛСи саме так і буде. Тут же ви відписали, що стосовно ЛСів до кінця не розбиралися і можливі правки. Це різні речі! Логіка в тому, що корейці не могли зробити нову хай лвл локацію, а вона серед гравців взагалі не була популярною. Ок, сподіваюсь, що з часом ця локація стане актуальною.
 
Last edited:
Отнюдь нет. Я сказал, что:

Но предварительно все так и будет без изменений.
Поки, що звучить так - на діно острові все працює вірно, але ми ще до кінця не перевірили/не розібралися. Коли розберемося, якщо буде потреба, щось поправимо і воно буде працювати також вірно. Це подібно, що точився мажор хілл. Він точиться - все працює вірно. Ой, ні, він не точиться - забираємо заточку, також тепер працює вірно.
мы до их настроек не дошли
На основі цього роблю такі висновки. Як на мене, стверджувати, що все гууд по локації можна лише після того, коли все перевіряється. Сама фраза - можливі зміни, значить ви до кінця не впевнені.

Пропоную закрити дану дискусію, для себе я отримав необхідну інформацію. Далі будемо дивитися, що і як буде правитися.
Ще раз дякую за відповіді.
 
Back
Top