Gracze z Polski

Tu gadamy po polsku
Lii

Re: Gracze z Polski

Post by Lii »

Raczej zakrzycz na shoucie, nie wszyscy zaglądają na forum.
Szczerze mówiąc, odnoszę wrażenie, jakby Polacy z serwera pouciekali.
Ale może to tylko takie wrażenie, sam grywam sporadycznie.
Licznik postaci online w menu niby ciągle rośnie - ile z tego przyrostu jest spowodowane wprowadzeniem offline shopów nie wiem.

Marneus

Post by Marneus »

Hej,

kiedy i kogo w tym tygodniu mogę zastać wieczorem z którejś gildii? Chciałbym dołączyć, żeby nie być zdanym tylko na Hiszpanów :)

thoronil84

Post by thoronil84 »

Podejście z klanem było, ale nie wypaliło. Ile ludzi tyle pomysłów na grę, jedni z większym naciskiem, inni z średnim, jeszcze inni z praktycznie takim, aby tylko na luzie pograć.

Jeśli znajdzie się jakiś Polak co będzie chciał założyć klan i co najważniejsze prowadzić go (a nie tylko założyć aby był - co ma miejsce w moim przypadku) to na pewno pojawi się jakieś ogłoszenie.

Ja jestem za stary na takie intensywne granie, a prowadzić coś dla ludzi a dla siebie, to też różnica

Marneus

Post by Marneus »

Przykro mi to słyszeć, ale może pojawi się więcej ludzi i jakaś "umiarkowana" ekipa się zbierze. Osobiście żadnym power gamerem nie jestem i gdyby nie cała akcja z epidemią to o mojej krótkiej przygodzie z Lineage 2 sprzed 15 lat nawet bym sobie nie przypomniał. W każdym bądź razie, jeżeli ktoś szuka towarzystwa do party wieczorami to proszę o pm na nick taki jak na forum.

Lii

Post by Lii »

Problem z klanem jest taki, że grają na serwerze , ujmę to eufemistycznie, bardzo dorośli gracze - trafiłem na dyskusję latynosów na chacie i wyszło, że średnia wieku u nich to w okolicach 30-40 lat.
Serwer jest trudny, kwarantanna spowodowała, że trochę ludzi przyszło na serwer, ale chyba tylko po to by sobie pobić sporadycznie trochę mobów i powspominac stare czasy - z ruskimi czy latynoskimi nolajfami i tak nie wygra się wyścigu na takich ratach jakie ma serwer.
Ludzie pykają bardziej dla rekreacji a nie w jakimś celu jak np. dominacji na serwerze.
Przynajmniej ja tak sobie pogrywam.
Nie wiem też czy serwer dociągnie do sensownego online rzędu 1k+ - jedno spore CP Polaków zrezygnowało bo gracze wpadali ciągle pod tekstury (tak dzieje się na starych klientach L2 na nowych i szybkich kartach graficznych)
Można sobie wyliczyć, ile czasu zajmie wbicie najwyższego lewela - przy ciągnięciu boxa z supportem chyba szybciej zrezygnuję z gry niż dociągnę do endgame.
Pamiętam, ze na starcie L2 15 lat temu nawet raty x5 były uznawane za hardcore. Standardem na privach były wtedy raty rzędu x10-x30.
W takiej sytuacji jedyny sens to założyć klan w celu samego skupienia graczy z Polski, bez konkretnego celu, bez specjalnych oczekiwań.

Ja widziałem to tak, by założyć konto pół-współne na którym by ekspiło się współnie warsmitha albo spoila (gołego, do ciągnięcia w boksie, hasło do niego by mieli tylko "zaufani" gracze), bo mało kto gra takim mianem a "usługi" tych profesji są czasem potrzebne.

Post Reply