Recent content by shtuc

  1. S

    Набір в Український клан BavovnaUA!

    Ок, спробуємо відписати, а ти лови онлайн - Shelford
  2. S

    Набір в Український клан BavovnaUA!

    Привіт. Відпиши коли будеш онлайн та на який нік писати.
  3. S

    Набір в Український клан BavovnaUA!

    відпиши коли ти будеш онлайн. На fastdd писати?
  4. S

    Набір в Український клан BavovnaUA!

    Створиш персонажа, то пиши, заберемо в академію. За її проходження даємо адену.
  5. S

    Набір в Український клан BavovnaUA!

    Так, набір є. Якщо ти Українець, то інші умови можна обговорити в пм. Напиши свій нік і коли приблизно граєш.
  6. S

    зрозумів, шкода (

    зрозумів, шкода (
  7. S

    Привіт. користувався цим патчем і помітив наступне. Коли персонаж використовує УЕ, а потім під...

    Привіт. користувався цим патчем і помітив наступне. Коли персонаж використовує УЕ, а потім під час УЕ Контр крітікал, то відображається тільки перший баф - УЕ, контр кріта не показує, чи можливо це поправити?
  8. S

    Вже бачив! Дякую!

    Вже бачив! Дякую!
  9. S

    Привіт! Дуже зацікавила твоя остання доробка. Чи можливо вислати файлик саме щоб зверху було...

    Привіт! Дуже зацікавила твоя остання доробка. Чи можливо вислати файлик саме щоб зверху було видно, яке персонаж використовує вміння? Для інтерлюду він може підійти? Буду дуже вдячний якщо вийде!
  10. S

    24\7

    Те, що є Чехи, Румуни і т.д. то я знаю, в школі вчив географію. Але, якщо вони імовірні кандидати в кп, то вже не укр кп виходить... Але забий... Є така штука, в гуглі можна пошукати, як перевірка орфографії для орків, вставляєш туди свій текст, який написав, воно тобі його поправить. Ти його...
  11. S

    24\7

    Так у вас укр кп? Чи вже ні?
  12. S

    24\7

    Тоді, якщо не вчив, як варіант, писати на українській :)
  13. S

    24\7

    Без образ, але те, що ти написав - абсолютно безграмотно.
  14. S

    Набір в Український клан BavovnaUA!

    Набір в Український клан. Клан 8 рівня з багатьма вивченими клан вміннями. Регулярно купуємо КХ, часто є замок. За деталями ПМ тут або в грі - 3ama3ypa, Ulfhednarr.
Back
Top